Opony rolnicze Alliance

Znaleziono 784 opony w cenie od 140 zł do 25597

Opona przeznaczona do rolnictwa powinna charakteryzować się dużą wytrzymałością na obciążenia, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwością poruszania się w trudnym terenie. Wszystkie te założenia spełniają opony do maszyn rolniczych Alliance. Firma należy do grupy Alliance Tyre Company, której właścicielem jest japoński koncern Yokohama Rubber Company. Marka Alliance istnieje od ponad 70 lat, a jej produkty są doceniane przez użytkowników w ponad 120 krajach na sześciu kontynentach. W naszej ofercie znajdziesz nowe opony radialne i diagonalne do ciągników, kombajnów, maszyn, przyczep i wielu innych pojazdów rolniczych. Ogumienie Alliance stanowi gwarancję długiego i bezproblemowego okresu eksploatacji.

Zapoznaj się z naszym asortymentem i skorzystaj z aktualnych zniżek oraz promocji. Zamów profesjonalne opony rolnicze i skup się na tym, co ważne.

Opony do traktora – na co zwrócić uwagę?

Z punktu widzenia cech użytkowych opony rolniczej najważniejsza jest konstrukcja i nośność.

Opony radialne charakteryzują się dłuższą żywotnością, wygodą operatora i mniejszym ugniataniem gleby (co przekłada się na wyższe plony). Używane są najczęściej w ciągnikach o średniej i dużej mocy.

Opona diagonalna to zdecydowanie tańsze rozwiązanie przeznaczone do ciągników o małej mocy. Ze względu na swoją konstrukcję ogumienie takie jest odporne na uszkodzenia boczne.

W przypadku opon diagonalnych nośność (wytrzymałość na obciążenie) oznaczana jest za pomocą liczby płócien. W oponach radialnych stosuje się inne oznaczenie określające nośność przy określonej prędkości. Jest to szczególnie istotne, gdy traktor pracuje z TUR-em lub wyjątkowo ciężkim agregatem.

Opony Alliance do ciągnika – cena

O tym, ile kosztuje opona rolnicza, decyduje rozmiar, typ i wielu innych czynników (np. w jakich warunkach pracuje traktor). Opony rolnicze Alliance to koszt zaczynający się od kilkuset złotych. Jednocześnie to propozycja o najlepszym stosunku jakości do ceny. To najlepsza opona w swoim przedziale cenowym.

Opony do maszyn rolniczych – oferta

W Opony Ekspress znajdziesz wysokospecjalistyczne opony do nowoczesnych pojazdów rolniczo-przemysłowych o dużej mocy. Jest to m.in. ogumienie szybkobieżne, przeznaczone do upraw międzyrzędowych, flotacyjne i charakteryzujące się niskim współczynnikiem ugniatania gleby. Mamy też opony z unikalnym ułożeniem bieżnika SLT (Stratified Layer technology).

Kupując opony rolnicze Alliance, otrzymujesz gwarancję 10-letnią na opony radialne z opasaniem stalowym oraz 7-letnią na pozostałe typy. Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń. Udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Rozwiń