Opony rolnicze Kenda

Opony rolnicze Kenda nie są w Europie tak popularne, jak np. w Azji. To właśnie na tamtejszych rynkach firma skupia większość swoich wysiłków. Kenda opony przemysłowe i rolnicze to produkty przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Każdy oferowany przez nas model ma doskonale udokumentowane pochodzenie. Zapewniamy stuprocentową oryginalność i korzystne ceny.

Jeśli potrzebujesz opon do pojazdu rolniczego lub innej maszyny dla Twojego przemysłu, przyjrzyj się naszej ofercie i zamów trwałe opony Kenda do zadań specjalnych. W razie pytań możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zamówienia.

Kenda opony – historia marki

Tajwańska firma Kenda powstała w 1962 roku jako przedsiębiorstwo produkujące opony rowerowe. Obecnie produkcja opon obejmuje wiele segmentów (w tym wydajne i trwałe opony rolnicze), a fabryki znajdują się w kilku lokalizacjach na świecie (m.in. w Chinach, Wietnamie oraz Indonezji). Firma przeznacza duże środki na promocję i zwiększenie rozpoznawalności, dlatego angażuje się w wiele inicjatyw natury sportowej.

Opony Kenda rolnicze – dla kogo?

Specjalistyczne rolnicze opony Kenda oraz modele przemysłowe przeznaczone są do wszelkich maszyn, jakie znaleźć można w tych bardzo wymagających branżach.

Z uwagi na swoje cechy, takie jak m.in. wytrzymałość, nadają się one do:

  • maszyn rolniczych;
  • maszyn budowlanych;
  • dźwigów;
  • quadów;
  • i wielu innych pojazdów i urządzeń.

Kenda opony rolnicze – cechy

Wszystkie opony rolnicze Kenda oraz produkty w innych kategoriach są szczegółowo opisane. Dzięki temu zdobędziesz mnóstwo informacji o podstawowych parametrach danej opony, takich jak choćby rozmiar (definiuje on średnicę wewnętrzną opony, jej szerokość i odpowiedni rozmiar felgi), nośność (pokazuje, do jakiej maksymalnej masy transportowanego ładunku nadaje się dana opona lub jak ciężkie przemysłowe maszyny mogą być w nią wyposażone), ilość płócien (zazwyczaj mieści się ona w zakresie od 2 do 20) oraz wzór bieżnika (związany jest bezpośrednio z rodzajem podłoża, na którym opona będzie użytkowana).

Opony rolnicze Kenda – na co zwrócić uwagę?

Kupując opony przemysłowe Kenda, opony rolnicze lub ogumienie innego typu, należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

  • Dostawca – tylko kupno opon rolniczych ze sprawdzonego źródła daje pewność co do pochodzenia produktu i jest gwarancją, że pozostałe czynniki będą spełniały Twoje oczekiwania. W przypadku firm nastawionych na szybki zysk opona nie do końca może mieć właściwości, których oczekujesz.
  • Przechowywanie opon – odgrywa ono kluczową rolę dla trwałości opony i utrzymania jej szczególnych właściwości. Niewłaściwe przechowywanie może doprowadzić do fizycznej deformacji opony i w efekcie pozbawić ją podstawowych funkcji lub znaczenie utrudnić użytkowanie i przyspieszyć jej zużycie.
  • Pochodzenie – profesjonalne sklepy oferujące opony rolnicze Kenda, bardzo łatwo mogą udokumentować pochodzenie produktu, co będzie wystarczającą gwarancją jakości opony.
  • Rozmiar – jest to zrozumiałe, opony dobierane są ściśle do konkretnego pojazdu, toteż rozmiar powinien być podstawowym kryterium wyboru.
  • Informacje techniczne – w zależności od charakteru pracy, rodzaju pojazdu i obciążeń ważne są informacje techniczne podane przez producenta. Warto zwrócić uwagę przynajmniej na nośność opony rolniczej lub ilość płócien użytych do jej produkcji.

Opony rolnicze Kenda – cena

Zaletą produktów tego tajwańskiego koncernu jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Różnego typu ogumienie (w tym opony rolnicze Kenda, ogumienie do motocykli rowerów oraz opony przemysłowe) doskonale dbają o właściwą trakcję bez względu na warunki atmosferyczne, w jakich są użytkowane. W naszej ofercie znajdziesz ogumienie marki Kenda w wielu różnych wariantach i rozmiarach, co pozwoli na łatwe dobranie modelu do swojego pojazdu. Przykładem niech będzie choćby diagonalna opona K500 Super Turf o klasie nośności 6PR/92AR, której koszt to około 280 złotych.

Pokaż wyniki (4)
Kenda
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po:
OPONA 7.50-16 K610 KINETICS 12PR KPL TT Kenda

OPONA 7.50-16 K610 KINETICS 12PR KPL TT Kenda

Indeks katalogowy: 19271105

Dostępność: Mało
1 595,00 zł brutto 1 296,75 zł netto + 23% VAT / szt
OPONA 23X8.50-12 K500 SUPER TURF 6PR/92A4 TL Kenda

Dostępność: Dostępne
282,90 zł brutto 230,00 zł netto + 23% VAT / szt
OPONA 200/60-14.5 (24X8.00-14.5) K401 10 PR TL DEMO Kenda

Dostępność: Brak
172,20 zł brutto 140,00 zł netto + 23% VAT / szt
OPONA 7.50-16 K610 KINETICS 12PR Kenda

OPONA 7.50-16 K610 KINETICS 12PR Kenda

Indeks katalogowy: 272726

Dostępność: Brak
1 254,60 zł brutto 1 020,00 zł netto + 23% VAT / szt