Opony leśne Alliance

Znaleziono 108 opon w cenie od 1085 zł do 18738

Warunki, jakie panują w lesie, stawiają przed pracującymi w nim ludźmi i maszynami niezwykle wysokie wymagania. Trudny i zróżnicowany teren, często ograniczona przestrzeń, różny rodzaj podłoża. To wszystko sprawia, że pojazdy i urządzenia używane przy wycince i porządkowaniu drewna, a także innych pracach leśnych, muszą być wyposażone w części najwyższej jakości. Kwestia ta w szczególności dotyczy opon, które muszą być dodatkowo wzmocnione. Pozwoli to uniknąć ciągłych przestojów, spowodowanych zniszczeniem ogumienia. Odpowiedzią na te potrzeby są opony leśne Alliance, które zaprojektowano tak, by znosiły bardzo duże obciążenia i były odporne na uszkodzenia mechaniczne. Firma w całości należy do japońskiego koncernu Yokohama.

Jeśli potrzebujesz opon do zadań specjalnych, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Przekonaj się, czym jest japońska jakość.

Opony leśne Alliance – do jakich maszyn?

W Opony Express znajdziesz ogumienie pasujące do:

  • harvestera (kombajnu zrębowego);
  • forwardera (maszyny samozaładowczej);
  • skiddera (ciągnika leśnego);
  • wielu innych ciągników i maszyn pracujących w lesie.

Opony Alliance do lasu – cechy

Opony leśne różnią się od ogumienia rolniczego i przemysłowego wzmocnioną konstrukcją. Szczególnie ważną cechą jest zwiększona wytrzymałość czoła opony i bocznych krawędzi. Ten zabieg minimalizuje ryzyko uszkodzenia ogumienia po najechaniu na ukryte pod poszyciem fragmentów pni, gałęzi i korzeni. Druga wyróżniające cecha to bieżnik, który musi zapewnić przyczepność na zaśnieżonych, podmokłych i bardzo niestabilnych leśnych gruntach.

Opony do maszyn leśnych – cena

Wybierając opony leśne, należy kierować się wyłącznie jakością. Ceny opon Alliance zaczynają się od około 2000 złotych. Średnio na zakup profesjonalnej opony leśnej trzeba przeznaczyć kilka tysięcy złotych. To wydatek, który procentuje.

Opony leśne do ciągników i maszyn – oferta

Przejrzysty interfejs oraz intuicyjna wyszukiwarka na naszej stronie internetowej pozwolą Ci łatwo znaleźć opony do maszyn leśnych, których akurat potrzebujesz. Nie wahaj się. Już dziś wybierz japońską jakość firmy Alliance.

Rozwiń