OPONA 8.15-15 (28X9-15) FL-08 14PR TT Mitas

Indeks katalogowy: P872148318

  • Dostępność: Dostępne
  • Dostawa: od 135,30 zł (Kurier)
749,93 zł brutto / szt 609,70 zł netto + 23% VAT / szt

Opis

Mitas FL-08 to opony pneumatyczne oferująca bardzo dobrą stabilność kierunkową. Gwarantują dobre właściwości jezdne w trudnych warunkach, takich jak nierówny teren, błoto lub śnieg. Opony są wytrzymałe i zapewniają doba przyczepność.

 

Mitas SA jest czeskim producentem należącym do koncernu Trelleborg, specjalizuje się w oponach przeznaczonych do zastosowania terenowego(rolniczego, przemysłowego i motocyklowego). Historia firmy sięga lat 30. XX wieku, kiedy to w Pradze, a następnie w Zilinie rozpoczęto produkcję pierwszych opon. Na chwilę obecną opony marki Mitas wytwarzane są w trzech fabrykach znajdujących się na terenie Czech oraz po jednej w Serbii i USA. Firma posiada bardzo rozbudowaną sieć sprzedaży oraz dystrybucji i należy do czołowych europejskich producentów opon do ciężkich maszyn budowlanych oraz opon przeznaczonych do zastosowania w rolnictwie.

Mitas posiada w ofercie bardzo szeroką gamę opon radialnych i diagonalnych do ciągników, przyczep kombajnów oraz innych maszyn rolniczych, a także opony przemysłowe i budowlane. Pod marką Mitas produkowane są również opony motocyklowe oraz lotnicze. Mitas należy do głównych dostawców europejskich zakładów producentów maszyn takich jak John Deere, Case New Holland, Class i AGCO.

 

Cechy

Cechy produktu
Homologacja zimowa - 3PMSF:
Konstrukcja:
Indeks Nośności:
Rant Ochronny:
RFT:
ZR:
Parametry opony
Szerokość:
Średnica:
Producent: