OPONA 480/70R24 AC70 G 138A8/138B TL Mitas

Indeks katalogowy: 4006340320000

  • Dostępność: Mało
  • Dostawa: od 196,80 zł (Kurier)
3 851,25 zł brutto / szt 3 131,10 zł netto + 23% VAT / szt

Opis

Opona Mitas AC70G jest ceniona w rolnictwie ze względu na swoje doskonałe właściwości i trwałość. Zapewnia solidną trakcję i samoczyszczenie dzięki agresywnemu bieżnikowi, co sprawia, że świetnie radzi sobie w różnorodnych warunkach terenowych. Jest również znana z odporności na zużycie, co czyni ją idealną do intensywnego użytkowania w rolnictwie. Opona ta oferuje komfortową jazdę i jest dostępna w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do różnych maszyn rolniczych i potrzeb użytkowników.

 

Mitas SA jest czeskim producentem należącym do koncernu Trelleborg, specjalizuje się w oponach przeznaczonych do zastosowania terenowego(rolniczego, przemysłowego i motocyklowego). Historia firmy sięga lat 30. XX wieku, kiedy to w Pradze, a następnie w Zilinie rozpoczęto produkcję pierwszych opon. Na chwilę obecną opony marki Mitas wytwarzane są w trzech fabrykach znajdujących się na terenie Czech oraz po jednej w Serbii i USA. Firma posiada bardzo rozbudowaną sieć sprzedaży oraz dystrybucji i należy do czołowych europejskich producentów opon do ciężkich maszyn budowlanych oraz opon przeznaczonych do zastosowania w rolnictwie.

Mitas posiada w ofercie bardzo szeroką gamę opon radialnych i diagonalnych do ciągników, przyczep kombajnów oraz innych maszyn rolniczych, a także opony przemysłowe i budowlane. Pod marką Mitas produkowane są również opony motocyklowe oraz lotnicze. Mitas należy do głównych dostawców europejskich zakładów producentów maszyn takich jak John Deere, Case New Holland, Class i AGCO.

 

Cechy

Cechy produktu
Homologacja zimowa - 3PMSF:
Konstrukcja:
Indeks Nośności:
Indeks Prędkości:
Rant Ochronny:
RFT:
ZR:
Parametry opony
Szerokość:
Profil:
Średnica:
Producent: