OPONA 120/80-19 TERRA FORCE-MX SM 63M Mitas

Indeks katalogowy: 2000026519101

  • Dostępność: Brak
  • Dostawa: od 0,00 zł (Kurier)
295,89 zł brutto / szt 240,56 zł netto + 23% VAT / szt

Opis

Terra Force - MX SM jest oponą motocrossową zaprojektowaną w wyścigach MotoXross na miękkich i średnich podłożach. Opona zapewnia dobrą trakcję, kontrolę i trwałość. Wydajna mieszanka z miękkiej gumy zapewnia dobrą trakcję oraz optymalną kontrolę. Nadaje się dla zawodników trenujących i rywalizujących na miękkich i średnich podłożach, którzy oczekują dobrych osiągów pod względem trakcji, kontroli i hamowania. Terra Force-MX SM charakteryzuje się specjalnie skonstruowanym wzorem bieżnika pod kątem trakcji na miękkich powierzchniach oraz kostka, która wbija się w podłoże, ułatwiając przyspieszanie oraz pokonywanie zakrętów i hamowanie bez utraty trakcji. Wzór opony przedniej powstał z myślą o dobrej stabilności w linii prostej. Opona została zaklasyfikowana jak NHS, czyli opona nieprzeznaczona do ruchu drogowego.

 

Mitas SA jest czeskim producentem należącym do koncernu Trelleborg, specjalizuje się w oponach przeznaczonych do zastosowania terenowego(rolniczego, przemysłowego i motocyklowego). Historia firmy sięga lat 30. XX wieku, kiedy to w Pradze, a następnie w Zilinie rozpoczęto produkcję pierwszych opon. Na chwilę obecną opony marki Mitas wytwarzane są w trzech fabrykach znajdujących się na terenie Czech oraz po jednej w Serbii i USA. Firma posiada bardzo rozbudowaną sieć sprzedaży oraz dystrybucji i należy do czołowych europejskich producentów opon do ciężkich maszyn budowlanych oraz opon przeznaczonych do zastosowania w rolnictwie.

Mitas posiada w ofercie bardzo szeroką gamę opon radialnych i diagonalnych do ciągników, przyczep kombajnów oraz innych maszyn rolniczych, a także opony przemysłowe i budowlane. Pod marką Mitas produkowane są również opony motocyklowe oraz lotnicze. Mitas należy do głównych dostawców europejskich zakładów producentów maszyn takich jak John Deere, Case New Holland, Class i AGCO.

 

Cechy

Cechy produktu
Homologacja zimowa - 3PMSF:
Konstrukcja:
Indeks Nośności:
Indeks Prędkości:
Rant Ochronny:
RFT:
ZR:
Parametry opony
Szerokość:
Profil:
Średnica:
Producent: