Opony Express - Legnica

OPONY EXPRESS - AUTOPOL

adres-serwisuul. Koskowicka 8, 59-220 Legnica

godziny-otwarciaPn-Pt 8.00 - 17.00

godziny-otwarcia76 866 15 50

zdjecie-serwisu
 

Serwis opon

SERWIS OPON

W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta opon wiodących producentów. Bez problemu dobierzemy ogumienie do każdego auta i na każdą kieszeń. Świadczymy usługi związane z kompleksową obsługą ogumienia: montaż, wyważanie, naprawy, przechowalnia.

Felgi

FELGI

W ofercie naszego serwisu znajduje się szeroki asortyment felg aluminiowych, jak i stalowych. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora felg w celu doboru najlepszego wzoru felgi do konkretnego pojazdu.

Wymiana oleju

WYMIANA OLEJU

Serwis Opony Express to nie tylko opony, ale również wiele innych usług związanych z autem. Jedną z podstawowych jest wymiana oleju i filtrów. Zapraszamy do naszego serwisu w celu wykonania profesjonalnej wymiany oleju.

Naprawa zawieszenia

NAPRAWA ZAWIESZENIA

Zapraszamy do serwisu Opony Express w celu wykonania kompleksowego przeglądu zawieszenia. Jeżeli zawieszenie wydaje podczas jazdy niepokojące stukanie wizyta taka powinna być natychmiastowa. Nasi specjaliści zdiagnozują problem oraz wykonają niezbędne naprawy.

Akcesoria

AKCESORIA

W serwisie Opony Express można kupić akcesoria do samochodu, takie jak: wycieraczki do szyb, dywaniki, kosmetyki do pielęgnacji auta, kołpaki, płyn do spryskiwaczy i wiele innych.

Klimatyzacja

KLIMATYZACJA

Nieprzyjemny zapach po włączeniu nawiewu, parujące szyby podczas deszczu lub nie tak chłodne jak wcześniej powietrze w aucie to znak, że z klimatyzacja domaga się przeglądu. W naszym serwisie możesz wyczyścić klimatyzację, wymienić filtry oraz uzupełnić czynnik chłodzący.

Akumulatory

AKUMULATORY

Dobrze dobrany akumulator zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort w codziennej eksploatacji auta. Zapraszamy do naszego serwisu w celu sprawdzenia akumulatora. W naszej ofercie znajdują się akumulatory do każdego typu pojazdu.

Geometria kół

GEOMETRIA KÓŁ

Prawidłowo ustawiona geometra kół wyeliminuje takie problemy jak: nierówne ścieranie bieżnika opon, ściąganie auta podczas jazdy na wprost czy piszczenie opon przy jeździe w zakręcie już przy małych prędkościach.

Hamulce

HAMULCE

Sprawnie działający układ hamulcowy w samochodzie jest podstawą bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerów. Zapraszamy do serwisu Opony Express w celu dokonania przeglądu układu hamulcowego, a w razie potrzeby wymiany jego elementów eksploatacyjnych, tj. klocków i tarczy hamulcowych oraz płynu hamulcowego.

TPMS

TPMS

Tire Pressure Monitoring System czyli system monitorowania ciśnienia w oponach – jest systemem bezpieczeństwa informującym kierowcę o zaniżonym ciśnieniu w oponach samochodu. W naszym serwisie Opony Express świadczymy kompleksowe usługi związane z wymianą i programowaniem czujników TPMS.

Diagnostyka komputerowa

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Elektronika we współczesnych samochodach to podstawa bezpieczeństwa i spokojnej eksploatacji. W naszym serwisie Opony Express świadczymy usługi profesjonalnej diagnostyki komputerowej.

Diagnostyka komputerowa

Mechanika

W naszym serwisie oferujemy usługi związane z zaawansowanymi naprawami auta, w tym silnika, takie jak: wymiana paska rozrządu, naprawa układu chłodzenia, układu kierowniczego, układu wydechowego, oświetlenia i wiele innych.