Opony samochodowe Uniroyal

Znaleziono 1 oponę w cenie od 357 zł do 357
C
A
70 dB
Klasa Średnia
Dostawa 24H
Dostarczamy do serwisu
Transport GRATIS
Dostępność
sztuk
357
zł/szt.
brutto

Opisywany producent opon to marka, która wywodzi się z Belgii, a dokładnie z miasta Liege. Wspomniana firma od wielu lat jest częścią znanego na całym świecie niemieckiego koncernu Continental. Współpraca z nim zaowocowała zachowaniem najwyższych standardów wypuszczanego na rynek ogumienia. Zapoznaj się z historią marki, tym jak funkcjonuje obecnie, a także właściwościami opon, które aktualnie są wypuszczane.

Uniroyal opony producent – informacje o marce

Marka Uniroyal produkuje opony klasy średniej. Firma rozpoczęła swoją działalność jeszcze w roku 1984. Niewielka marka z belgijskiego miasta szybko się rozrosła. Wkrótce producent opon Uniroyal stał się krajowym potentatem, a rozpoczęcie współpracy z koncernem United States Rubber Company otworzyło drogę do międzynarodowej ekspansji. Aktualnie część marki Uniroyal, która znajduje się w Europie należy do Continental, a część amerykańska należy do koncernu Michelin.

Co ciekawe, producent opon Uniroyal jako pierwszy w historii zaprezentował „oponę przeciwdeszczową”. Ponadczasowa jest już również innowacyjna technologia Shark Skin, która sprawia, że struktura opon upodabnia się do skóry rekina. Dzięki temu możliwe jest zachowanie jeszcze większej przyczepności na drodze. To właśnie marka Uniroyal jest jednym z najważniejszych dostawców opon dla producenta samochodów Ford.

Opony Uniroyal – czym się wyróżniają?

Jedną z charakterystycznych cech opon Uniroyal jest wyposażenie ich w tak zwaną technologię Skóry Rekina. Dzięki strukturze opon łatwiejszy staje się przepływ wody, a także poprawiają się parametry jezdne na mokrej nawierzchni. W najnowszych modelach opon Uniroyal producent poprawił także wydajność. W związku z tym kierowcy mogą pokonać o piętnaście procent większą odległość niż w starszych modelach.

Producent opon Uniroyal uznawany jest za eksperta, który dostarcza ogumienie do jazdy w deszczu. Dlaczego? Otóż marka, która swoją działalność zapoczątkowała w Belgii, wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o jazdę na mokrej nawierzchni. Przed wypuszczeniem na rynek którejkolwiek serii, jest ona poddawana szczegółowej weryfikacji, czy spełnia wymogi jakościowe. Uniroyal stawia zawsze na ekonomię jazdy, a to oznacza atrakcyjne ceny produktów. Opony Uniroyal opinie ogumienia, które doskonale sprawdza się na mokrej nawierzchni, zyskały na całym świecie. Dodatkowo cenione są one za to, że są niezawodne przez wiele sezonów.

Uniroyal opony – dla kogo są przeznaczone?

Opony Uniroyal są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które cenią sobie stabilną jazdę po mokrej nawierzchni. Zapewniają bowiem w takiej sytuacji maksymalny poziom bezpieczeństwa. Potwierdzić mogą to liczne testy, które zostały wykonane przez branżowe organizacje, a także automobilkluby oraz redakcje motoryzacyjne popularnych na całym świecie magazynów. W związku z tym opony Uniroyal zyskały opinie produktów szczególnie przydatnych w trudnych warunkach atmosferycznych. Przystosowanie pojazdów do jazdy po mokrej nawierzchni to specjalność tego producenta ogumienia.

Opony Uniroyal – ciekawostki o produkcie

Opony Uniroyal to produkt, który może pochwalić się wieloma sukcesami. Producent od samego początku sprawdzał się w segmencie wyścigowych opon samochodowych. Ogumienie marki z Belgii miało swój wkład w jednym z historycznych wyścigów w LeMans. Nic dziwnego, gdyż to właśnie producent opon Uniroyal wyprodukował serię ogumienia, której nie trzeba było wymieniać podczas dwudziestoczterogodzinnej jazdy na torze. Dodatkowo opony tej firmy charakteryzowały się niebanalnym designem, co zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Red Dot Design.

Opony Uniroyal – ceny

Ceny opon Uniroyal zdecydowanie robią wrażenie. Producent ogumienia z Belgii to zatem firma, która stawia nie tylko na jakość, ale także niskie koszty użytkowania. Mimo to użytkownicy pojazdów mechanicznych mogą być pewni, że ogumienie zostało kompleksowo zweryfikowane i spełnia wszystkie wymagane na terenie naszego kontynentu normy bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokonania zakupu.

Rozwiń