Opony Express - Zielona Góra

OPONY EXPRESS - Reifen Serwis

adres-serwisu ul. Zjednoczenia 98, 65-120 Zielona Góra

godziny-otwarciaPn-Pt 7.30 - 17.00 Sob: 8.00-14.00

godziny-otwarcia68 453 46 50

zdjecie-serwisu
 

Serwis opon

SERWIS OPON

W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta opon wiodących producentów. Bez problemu dobierzemy ogumienie do każdego auta i na każdą kieszeń. Świadczymy usługi związane z kompleksową obsługą ogumienia: montaż, wyważanie, naprawy, przechowalnia.

Felgi

FELGI

W ofercie naszego serwisu znajduje się szeroki asortyment felg aluminiowych, jak i stalowych. Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora felg w celu doboru najlepszego wzoru felgi do konkretnego pojazdu.

Wymiana oleju

WYMIANA OLEJU

Serwis Opony Express to nie tylko opony, ale również wiele innych usług związanych z autem. Jedną z podstawowych jest wymiana oleju i filtrów. Zapraszamy do naszego serwisu w celu wykonania profesjonalnej wymiany oleju.

Naprawa zawieszenia

NAPRAWA ZAWIESZENIA

Zapraszamy do serwisu Opony Express w celu wykonania kompleksowego przeglądu zawieszenia. Jeżeli zawieszenie wydaje podczas jazdy niepokojące stukanie wizyta taka powinna być natychmiastowa. Nasi specjaliści zdiagnozują problem oraz wykonają niezbędne naprawy.

Naprawa szyby czołowej

NAPRAWA SZYBY CZOŁOWEJ

W naszym serwisie Opony Express świadczymy usługi naprawy szyby czołowej. Niewielkie uszkodzenia szyby można naprawić bez jej demontażu stosując nowoczesną technologię.

Akcesoria

AKCESORIA

W serwisie Opony Express można kupić akcesoria do samochodu, takie jak: wycieraczki do szyb, dywaniki, kosmetyki do pielęgnacji auta, kołpaki, płyn do spryskiwaczy i wiele innych.

Klimatyzacja

KLIMATYZACJA

Nieprzyjemny zapach po włączeniu nawiewu, parujące szyby podczas deszczu lub nie tak chłodne jak wcześniej powietrze w aucie to znak, że z klimatyzacja domaga się przeglądu. W naszym serwisie możesz wyczyścić klimatyzację, wymienić filtry oraz uzupełnić czynnik chłodzący.

Akumulatory

AKUMULATORY

Dobrze dobrany akumulator zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort w codziennej eksploatacji auta. Zapraszamy do naszego serwisu w celu sprawdzenia akumulatora. W naszej ofercie znajdują się akumulatory do każdego typu pojazdu.

Geometria kół

GEOMETRIA KÓŁ

Prawidłowo ustawiona geometra kół wyeliminuje takie problemy jak: nierówne ścieranie bieżnika opon, ściąganie auta podczas jazdy na wprost czy piszczenie opon przy jeździe w zakręcie już przy małych prędkościach.

Hamulce

HAMULCE

Sprawnie działający układ hamulcowy w samochodzie jest podstawą bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerów. Zapraszamy do serwisu Opony Express w celu dokonania przeglądu układu hamulcowego, a w razie potrzeby wymiany jego elementów eksploatacyjnych, tj. klocków i tarczy hamulcowych oraz płynu hamulcowego.

TPMS

TPMS

Tire Pressure Monitoring System czyli system monitorowania ciśnienia w oponach – jest systemem bezpieczeństwa informującym kierowcę o zaniżonym ciśnieniu w oponach samochodu. W naszym serwisie Opony Express świadczymy kompleksowe usługi związane z wymianą i programowaniem czujników TPMS.

Wynajem przyczep

WYNAJEM PRZYCZEP

Musisz przewieź przedmioty, które nie zmieszczą się w samochodzie, a nie posiadasz własnej przyczepy? Skorzystaj z wypożyczalni przyczep w serwisie Opony Express.

Diagnostyka komputerowa

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Elektronika we współczesnych samochodach to podstawa bezpieczeństwa i spokojnej eksploatacji. W naszym serwisie Opony Express świadczymy usługi profesjonalnej diagnostyki komputerowej.

Diagnostyka komputerowa

Mechanika

W naszym serwisie oferujemy usługi związane z zaawansowanymi naprawami auta, w tym silnika, takie jak: wymiana paska rozrządu, naprawa układu chłodzenia, układu kierowniczego, układu wydechowego, oświetlenia i wiele innych.