Bee

I'm an image

BEZPOŚREDNI DYSTRYBUTOR

Jesteśmy dystrybutorem opon. Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami opon na świecie. Nasze wieloletnie relacje z producentami pozwalają nam pozyskać dla Ciebie praktycznie każdy produkt.

I'm an image

WŁASNE MAGAZYNY

Posiadamy sieć własnych magazynów! Naszym celem jest posiadanie takich stanów magazynowych, abyś Ty nie musiał martwić się o dostępność towaru. Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin.

I'm an image

SERWIS OPONY EXPRESS

Tworzymy sieć niezależnych warsztatów OPONY EXPRESS. Nasi partnerzy zapewniają najwyższy jakość świadczonych usług. Nie musisz się obawiać o montaż czy naprawę uszkodzonej opony.

I'm an image

33 LATA DZIAŁALNOŚCI

Stoi za nami przeszło trzy dekady doświadczeń. Znamy praktycznie każdy bieżnik i jego właściwości. Potrafimy tak dobrać ogumienie, aby w największym stopniu zoptymalizować koszty i podnieść wydajność Twoich pojazdów i maszyn.

I'm an image

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Nasz biuro obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji w każdej, nawet najdziwniejszej sprawie. Możesz śmiało zadawać pytania, a my z przyjemnością na każde odpowiemy.

I'm an image

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Jesteś klientem biznesowym? Prowadzisz serwis opon lub inne przedsiębiorstwo, w którym opony są istotnym elementem? Cenisz sobie tradycyjną formę współpracy opartą na relacji z drugim człowiekiem. Otrzymasz indywidualnego doradcę, który zawsze odbierze od Ciebie telefon.